Kapcsolat

 

MEGRENDELÉS
polonagyker@polonagyker.hu

 

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Jaber Laura 
06-1-430-1480 / 51
06-30/797-5699
jaber.laura@polonagyker.hu


ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / CSOMAGKÜLDÉS
Havril Ágnes
06-1-430-1480 /51
06-70/639-7081
havril.agnes@polonagyker.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Gelencsér Bernadett 
06-70-639-7041
gelencser.bernadett@polonagyker.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
Baumann Adrienn
06-1-430-1480 /51
06-70-375-4386
baumann.adrienn@polonagyker.hu


ÁRAJÁNLAT 500 DB FÖLÖTT EMBLÉMÁZÁS NÉLKÜL
Castiglione Bettina
06-70/639-7091
castiglione.bettina@polonagyker.hu


EXPORT ÉS 
ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT
TERMÉKEKRE 500 DB FÖLÖTT

Szabó Ildikó
06-30/111-6980
szabo.ildiko@polonagyker.hu

ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT TERMÉKEKRE
Samu Edina
06-70/341-7155
samu.edina@polonagyker.hu

ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT TERMÉKEKRE
Esztergályos Márta
06-30/213-8728
emblemazas@polonagyker.hu

ÁRAJÁNLAT EMBLÉMÁZOTT TERMÉKEKRE
Hatvani Andrea
hatvani.andrea@polonagyker.hu
+36 70 639 7103


BESZERZÉS
Kiss Attila 
06-1-430-1480 /55
kiss.attila@polonagyker.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT,PÉNZÜGY
Tóth-Trendl Fruzsina
06-1-430-1480 /51
06-70/9300-778
trendl.fruzsina@polonagyker.hu

REKLAMÁCIÓ
polonagyker@polonagyker.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nyitva tartás:                 
H-P: 8:30-16              
SZ-V:ZÁRVA   







 

Telephely címe: 1037 Budapest Bojtár u. 37-39.

Megközelíthetőség tömegközlekedéssel:

Legkényelmesebben a Szentlélek térről a 118-as autóbusszal,
a Csillaghegyi út / Bojtár utca megálló pont cégünk előtt van.

Emellett a 160-as, 260-as, és 218-as autóbusszal a Bojtár utca megállóból
pár perces sétával, vagy a H5-ös HÉV-vel, Kaszásdűlő megállóból.